Audio a video technika

Projekční technika

Navrhujeme, dodáváme a instalujeme komplexní řešení pro všechny typy uplatnění (včetně servisu):

  • Standardní zasedací místnosti jakékoliv velikosti
  • Společenské prostory, showroomy, recepce
  • Výtahy a otevřené prostory mimo hlídané prostory
  • Muzea a výstavní prostory
  • Propojení systémů do řídících software budovy
  • Digitální reklamní systém s vazbou na IT řešení budov

V naší nabídce naleznete vše, od datových projektorů a videoprojektorů až po projekční plochy, tabule nebo LCD displeje. Spojením nejmodernějších prezentačních a projekčních technologií a perfektních služeb dosahujeme jedinečných řešení. Jsou to například relaxační místnosti pro zaměstnance, jednací sály, výukové místnosti, dispečerská pracoviště, LCD projekční stěny nebo jiné speciální projekty.

Řídicí systémy audio a video techniky

Dodáváme řídicí systémy pro vaše pohodlí. Profesionální řešení pro vaši firmu – inteligentní řešení pro vaši zasedací místnost, muzeu či výstavě. Centrální řídicí systém přebere starosti o techniku za vás a vy se můžete věnovat své prezentaci, návštěvě či jen tak relaxovat. Představte si to v praxi: stiskem jednoho tlačítka se spustí plátno, zapne se projektor a přepne na požadovaný vstup, v místnosti se ztlumí osvětlení, souběžně zajíždějí žaluzie, zapne se audio systém a na projekční ploše se zobrazuje logo vaší firmy a prezentace začíná. Prezentaci lze také ukončit jediným dotykem.

Řešíme systémy drátově i bezdrátově, bez zásahu do současného stavu staveb. Máme zkušenosti, reference a řešení které Vám pomohou vyřešit nestandartní požadavky.

Ozvučení prostor

Naše firma provádí návrhy a montáž ozvučení interiéru i exteriéru moderními a značkovými systémy a reproduktory.

V dnešní pokročilé době jsou kladeny nároky na profesionalitu v každém odvětví a ozvučení interiérů není výjimkou. Provozovatelé restaurací, kaváren, galerií, klubů a fitness center, ale i majitelé soukromých domů vědí, že příjemné, odborně navržené a instalované ozvučení je nedílnou součástí každého moderního interiéru. Elegantní vzhled restaurace či kavárny nemusí rušit velké a nevzhledné reproduktory, které navíc některé hosty ruší, zatímco jiní hudbu vůbec neslyší.

Na vhodné ozvučení je nutné myslet již při realizaci stavby či rekonstrukci. Rozvody plošného ozvučení je třeba instalovat ve stejné fázi stavby jako běžnou elektroinstalaci. Pro každý prostor a účel je nutné připravit individuální řešení, proto je vždy důležitá osobní konzultace na místě.

Po dodání projektové dokumentace řešeného prostoru vypracujeme návrh ozvučení včetně studie zvukového pokrytí a výběr vhodných reproduktorů či připojení do nadřazených systémů správy budovy nebo připojení do evakuačního rozhlasu (ER), resp. požárního systému budovy (EPS).

Digitální reklamní systémy

Jedná se o vzájemně propojený systém digitálních zobrazovacích zařízení – displejů a obrazovek ve veřejně přístupných či soukromých prostorech. Jejich účelem je zobrazení reklamních, informačních nebo navigačních údajů v textové či grafické podobě (předem připravené či generované fotografie, videoklipy, čas, počasí apod.)

Dodáváme a instalujeme nejrůznější kombinace těchto systémů a obrazovek ve formě celých LED stěn, reklamních totemů, displejů s rámečkem do výtahů či samostatných obrazovek. Systémy propojujeme do LAN zákazníka, popř. plníme obsahem vzdáleně přes internet.

Systémy DSS slouží jak ve velkých společnostech pro šíření/zobrazování obsahu pro zaměstnance (náhrada nástěnek) tak i pro restaurace k zobrazení jídelníčku nebo i jako navigační systém. Bez limitu a omezení.

Compactive s.r.o.
Dornych 47, 617 00 Brno, Czech Republic
Office: Škrobárenská 6, 617 00 Brno, Czech Republic

+420 776 756 120
info@compactive.cz
www.compactive.cz

IČ: 26916622
DIČ: CZ26916622
ID DS: 3jewc3v

 

Zásady práce s vašimi údaji

 

Facebook LinkedIn

Profil firmy Compactive, s.r.o.
Operační program Zaměstnanost
Operační program Zaměstnanost

na začátek