Certifikace

Systémový, komplexní a profesionální přístup ke každému projektu stavíme na základech projektového řízení s implementací špičkových znalostí renomovaných světových výrobců.

Základní filozofií společnosti Compactive, s.r.o. je systémový, komplexní a profesionální přístup k zákazníkům postavený na základech projektového řízení (IPMA). K celkové spokojenosti našich zákazníků přispívá implementace špičkových produktů renomovaných světových výrobců.

Jsme si vědomi toho, že naše práce instalací kvalitních a moderních technologií nekončí, proto klademe maximální důraz nejenom na dodávky a montáže technologií ale i na spolehlivý a odborný záruční a pozáruční servis. Toho dosahujeme těsným spojenectvím s výrobci, pravidelným školením a vzdělávání zaměstnanců.

Každoročně a opakovaně organizujeme veškerá školení BOZP, PO, školení řidičů, Vyhláška 50, obsluha zdvihacích zařízení včetně revizí pracovního elektro nářadí. Společnost je pojištěna vůči odpovědnosti do výše 50mil Kč na všechny své aktivity a to i ve vztahu k stavební či montážní činnosti.

Na vyžádání Vám zašleme naše certifikáty, revizní zprávy či pojistné smlouvy v elektronické podobě. Níže naleznete seznam základních certifikací a školení společnosti či našich zaměstnanců.

DATOVÁ KABELÁŽ, DATACENTRA, WIFI

ELEKTROINSTALACE, AUTOMATIZACE

SLABOPROUDÉ SYSTÉMY

AV TECHNIKA

ICT AKTIVNÍ INFRASTRUKTURA