O nás

Compactive s.r.o.

Jsme česká rodinná firma. Naším motem a vizí je „Harmonie mezi technologiemi“. Již 20 let usilujeme o to, abychom byli spolehlivými partnery pro naše zákazníky ve všech oblastech působení naší společnosti. Postupným růstem a stabilitou má již naše firma pevnou pozici na trhu. Naše reference jsou toho důkazem. Děláme projekty efektivně, spolehlivě, správně a včas.

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektroinstalací a informačních a komunikačních technologií. Specializujeme se na návrh, dodávku a servis celistvých řešení pro slaboproudé a silnoproudé elektro systémy, které jsou propojeny datovými sítěmi. Tyto systémy zahrnují také informační, komunikační a bezpečnostní prvky, stejně jako audio a video techniku.

Z malé společnosti jsme vyrostli ve stabilní společnost, která má nyní více než 20 zkušených, odpovědných a certifikovaných profesionálů. Pohání nás nadšení, chuť poznávat nové trendy a získávat zkušenosti, které potom přetavíme do užitečných rad a nápadů pro naše klienty. Naší nejvyšší hodnotou jsou zákazníci a lidé, kteří u nás pracují.

Naší misí je být pro naše zákazníky partnerem, na kterého se mohou spolehnout a který jim pomůže i v jiných oblastech. Hledáme řešení. Důvěry si vážíme, oceňujeme ji a vracíme. Věříme v naše schopnosti poskytovat vysoce kvalifikované služby a dělat „most“ mezi elektroinstalací a IT technikou.

Je nám ctí spolupracovat a sdílet nadšení z úžasných realizací, ze kterých máme radost nejenom my a náš zákazník, ale i jeho zákazníci.

Ing. Lubomír Kuča, jednatel společnosti

Naše Hodnoty

Základem firemních schopností jsou osobní hodnoty našich lidí.

Kvalita

Vyžadujeme a dbáme na kvalitu našich služeb, dodáváme, instalujeme a servisujeme značkové systémy nejvýznamnějších světových výrobců. Každý projekt je pro nás unikátní, a proto se snažíme ho vyřešit do úplného detailu. K nestandardním situacím se stavíme čelem a věříme, že komunikace a otevřenost jsou základem úspěšných a kvalitních projektů.

Spokojenost

Naše i našich zákazníků. Je pro nás důležitým parametrem dobře odvedené práce. Spokojenost v přidané a získané hodnotě odvedené práce je významným benefitem naší společnosti. Spokojení zaměstnanci předávají kvalitní práci zákazníkům, to plodí ty nejlepší výsledky.

Přidaná hodnota

Naší snahou je přidat ke každé naší službě něco navíc. Pomoc, radu, postarání se o věci, které sebou pracovní život přináší. Chceme být vždy o krok napřed. Naší přidanou hodnotou jsou lidské vztahy, ochota a sounáležitost.

Kvalifikace

Nebojíme se výzev, složitých, velkých a komplikovaných projektů. Již mnohokrát jsme se přesvědčili, že při napnutí všech sil a odvedení toho nejlepšího z nás je možné vše skvěle zvládnout a dotáhnout. Naši certifikovaní a školení zaměstnanci, jejich odbornost a přístup jsou toho důkazem.

Preciznost

Námi realizované projekty nás naučili preciznosti a pohledu na detail. Vyžadujeme ji i od ostatních. Chceme, aby smysl pro detail a design hrály významnou roli při pohledu na naše projekty a naší práci.

„Existují pouze dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít.“

Dalajláma