Audio a video technika

Od přípojného místa až po multimediální sály. Digitální systémy řízení audio a video techniky.

Projekční technika

Umíme navrhnout, dodat a nainstalovat komplexní řešení pro všechny typy uplatnění projekční techniky:

V naší nabídce naleznete všechno od datových projektorů a videoprojektorů až po projekční plochy, tabule nebo LCD displeje. Spojením nejmodernějších prezentačních a projekčních technologií a perfektních služeb dosahujeme jedinečných řešení, jako jsou například relaxační místnosti pro zaměstnance, jednací sály, výukové místnosti, dispečerská pracoviště, LCD projekční stěny nebo jiné speciální projekty.

Rezervační systémy​

Navrhujeme a instalujeme řešení rezervačních systémů, systémů menších displejů u každé zasedací místnosti pro vizualizaci obsazenosti prostor. Systémy propojujeme na komunikační systémy typu Microsoft Outlook a jiné pro sdílení zdrojů v hybridním způsobu využití kancelářských prostor. Řešíme technologie spojené s obsazeností místností formou IoT senzorů (přítomnostní a pohybové senzory) s propojením do systémů správy budovy a inteligentního řízení. Zajišťujeme systémy QR a bezdrátové identifikace a ovládání přístupových systémů.

Řídicí software

Dodáváme řídicí systémy pro vaše pohodlí. Centrální řídicí systém přebere starosti o techniku za vás a vy se můžete věnovat prezentaci, návštěvě či jen tak relaxovat. Stiskem jednoho tlačítka se spustí plátno, zapne se projektor a přepne se na požadovaný vstup, v místnosti se ztlumí osvětlení, souběžně zajíždějí žaluzie, zapne se audio systém, na projekční ploše se zobrazuje logo vaší firmy a prezentace začíná.
Řešíme systémy drátově i bezdrátově, bez zásahu do současného stavu staveb. Máme zkušenosti, reference a know-how, které vám pomohou vyřešit i nestandardní požadavky.

Digital signage systémy

Dodáváme a instalujeme nejrůznější kombinace digitálních reklamních systémů (DSS) a obrazovek ve formě celých LED stěn, reklamních totemů, displejů s rámečkem do výtahů či samostatných obrazovek.
Jedná se o vzájemně propojený systém digitálních zobrazovacích zařízení – displejů a obrazovek ve veřejně přístupných či soukromých prostorech. Jejich účelem je zobrazení reklamních, informačních nebo navigačních údajů v textové či grafické podobě (předem připravené či generované fotografie, videoklipy, čas, počasí apod.)
Systémy DSS slouží, jak ve velkých společnostech pro zobrazování obsahu pro zaměstnance (náhrada nástěnek), tak například i pro restaurace k zobrazení jídelníčku či jako navigační systém. Systémy propojujeme do LAN zákazníka, popřípadě plníme obsahem vzdáleně přes internet.

Ozvučení prostor

Provádíme návrhy a montáž ozvučení interiéru i exteriéru moderními a značkovými systémy a reproduktory. Příjemné, odborně navržené a instalované ozvučení je nedílnou součástí každého moderního interiéru. Elegantní vzhled restaurace či kavárny nemusí rušit velké a nevzhledné reproduktory, které navíc některé hosty ruší, zatímco jiní hudbu vůbec neslyší. Na vhodné ozvučení je nutné myslet již při realizaci stavby či rekonstrukci. Rozvody plošného ozvučení je třeba instalovat ve stejné fázi stavby jako běžnou elektroinstalaci. Pro každý prostor a účel je nutné připravit individuální řešení, proto je vždy důležitá osobní konzultace na místě.
Po dodání projektové dokumentace řešeného prostoru vypracujeme návrh ozvučení včetně studie zvukového pokrytí a výběru vhodných reproduktorů. Možné je i připojení do nadřazených systémů správy budovy nebo připojení do evakuačního rozhlasu (ER), respektive požárního systému budovy (EPS).

3D tisk

Pro atypické využití a kusovou výrobu při řešení AV techniky využíváme 3D tisk – metodu FDM, která je jednou z nejpoužívanějších technologií pro tvorbu prototypů a funkčních vzorků výrobků. Pomocí 3D tisku dokážeme vytvářet složité tvary a konstrukce. K vytvoření podkladů pro 3D tisk využíváme modelování pomocí 3D nástrojů (SW Autodesk), včetně možnosti vytvoření kompletní detailní dokumentace.
Vývoj výrobku se začleněním aditivní výroby přináší nám i zákazníkům obrovskou výhodu ve snížení doby dodání nebo vývoje atypického nebo nového produktu včetně rychlého optimalizování designu tak, aby bylo zajištěno, že je výrobek opravdu dokonalý a připravený.

Pokračovat na