Elektroinstalace, silnoproud

Komplexní řešení standardní a inteligentní elektroinstalace, od rozvaděče přes kabely až po světlo, od office budov přes kanceláře až po průmyslové areály a obchodní centra.

Standardní elektroinstalace​

Umíme klienta provést celým procesem od projekční činnosti až po kompletní realizaci veškerých elektroinstalací včetně dodávek materiálu a práce. Zabýváme se projekty od komplexních dodávek nových instalací, přes rekonstrukce a opravy nevyhovujících rozvodů, až po odstranění závad a pravidelnou údržbu elektrických zařízení. Elektroinstalace má být nejen bezpečná, spolehlivě fungovat a mít dlouhou životnost, ale měla by být i dostatečně přehledná a hezky vypadat.

Základem dobré elektroinstalace je odborně zpracovaný projekt, na jehož základě může být vystaveno stavební povolení (pokud je potřeba) a mohou být zahájeny elektroinstalační práce. Projekt je následně důležitý i pro provedení revize celé instalace.

Naše firma nabízí kompletní elektroinstalaci silnoproudých i slaboproudých rozvodů na základě vašeho projektu nebo projektu, který pro vás zpracujeme. Na závěr každé nové instalace nebo rekonstrukce stávajících rozvodů vyhotovíme revizní zprávu dokládající, že všechno bylo provedeno podle platných předpisů a norem. Všichni naši technici mají splněna potřebná školení a certifikace.

Jsme certifikování pro instalace a revize elektroinstalace až do 1000 V.

Inteligentní elektroinstalace​

Navrhujeme a instalujeme inteligentní elektroinstalace pro byty, domy, komerční a průmyslové objekty. Inteligentní elektroinstalace je srdcem vašeho domu. Je to technologie, myšlení, komunikace, inteligence a všechno, co vašemu domu vdechne život. Chytré domy jsou dalším logickým krokem ve vývoji moderní technologie a bydlení zároveň. Mimo zabezpečení přináší uživateli také komfort či výrazné úspory. Svůj dům, byt či jakoukoliv jinou nemovitost můžete na dálku ovládat z jednoho zařízení, například prostřednictvím telefonu či tabletu. Řídit můžete vytápění, multimédia, osvětlení, kamerový systém nebo například spotřebiče. 

Výhod přináší chytrý dům mnoho včetně kompletního přehledu spotřeby energií, který máte v reálných číslech kdykoliv k dispozici.
Inteligentní elektroinstalace je vhodná, jak pro nové stavební projekty, tak pro stávající nemovitosti či objekty v rekonstrukci. Umí se přizpůsobit malým bytům, velkým domům i rozsáhlým komerčním objektům. Každý projekt je jedinečný. Najdeme řešení pro Vás. U zákazníků preferujeme individuální přístup a navrhujeme vždy vhodné řešení tak, aby odpovídalo základním požadavkům. Zvolit můžete bezdrátovou technologii, která nevyžaduje žádné stavební úpravy, nebo technologii drátovou – sběrnicovou, jež doporučujeme při plánování novostavby.

Připojování a stěhování výrobních linek​

Pokud přemýšlíte nad tím, kdo by Vám mohl pomoci přesunout výrobní linky z haly do haly, z města do města či ze státu do státu, jste tady správně. Máme zkušenosti s celým procesem připojení linky (elektro, data, vzduch, …) ale i s demontáží, balením a přesunem do jiné lokace a následným připojením na novém místě, a to nejenom v České republice, ale i na Slovensku, Polsku či Rakousku.

Najdeme pro Vás řešení. Neváhejte nás kontaktovat.

Vnitřní, venkovní i veřejné LED osvětlení

Pro Vaše realizace Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější typ světelného zdroje na základě světelně-technického výpočtu, který bude splňovat světelné i designové požadavky pro konkrétní prostory. Spolupracujeme s mnoha dodavateli a odborníky v oboru osvětlovací techniky. Dodáváme a instalujeme světelné zdroje pro:

Domácnosti – přímé i nepřímé osvětlení interiéru, obrazy, schodiště, koupelny, kuchyňské linky, obývací pokoje, domácí kina, pochůzkové osvětlení, terasy, pergoly, fasády, garážová stání, venkovní osvětlení bazénů, zahrad atd.

Komerční prostory – kanceláře, školící a zasedací místnosti, čekárny, ordinace, recepce, obrazové galerie, provozovny, výlohy, vitríny, regály, vinotéky, vinné sklepy, herny, bary, restaurace, restaurační zahrádky, diskotéky, posilovny, wellness atd.

Průmyslové objekty – venkovní i vnitřní osvětlení objektů, pouliční osvětlení, výrobní haly a linky, skladové prostory, vrátnice atd.

Veřejné osvětlení v obcích – od návrhu přes vypracování a žádost o dotaci až po samotnou montáž.  Realizujeme dodávky i pro starosty měst a obcí, a to včetně řídicích systémů pro maximální úsporu. Naší silnou stránkou jsou velké, rozsáhlé systémy osvětlení průmyslových hal, kde výměna osvětlení z původních sodíkových výbojek na LED technologie včetně SW řízení přinese značnou úsporu a krátkou návratnost vložené investice. Pro konzultaci v oblasti LED osvětlení nás neváhejte kontaktovat.

Instalujeme a dodáváme systémy řízení osvětlení na bázi DALI sběrnice, popř. bez ní, a to hlavně bezdrátově. Využíváme systém Savee (www.savee.energy) společnosti NIKATRON, s.r.o. (www.nikatron.cz).

Instalace probíhají „za provozu“ bez omezení chodu, za provozu. Řešení, které Vám přinese úspory, automatizaci a rychlou návratnost investice. Pojďme to společně vyřešit.

Automatizace​

Navrhujeme, instalujeme automatiku nejenom pro výrobní společnosti. Zajišťujeme zpracování projektu automatizace linek – automatizace činností:

Jsme připraveni s Vámi konzultovat další postup a najít optimální řešení.

Pokračovat na