ICT Infrastruktura

Pasivní a aktivní informační a komunikační infrastruktura. Kabelové systémy, serverovny včetně základního hardwarového vybavení pro privátní cloudová řešení.

Serverová řešení, zálohování dat

Zabýváme se komplexní dodávkou, instalací a konfigurací výpočetní techniky a software. Dodáváme a instalujeme servery a zálohovací řešení světových výrobců včetně operačních a databázových systémů. Virtualizaci řešíme pomocí platforem VMware a Hyper-V. Zařízení pro zálohování a archivaci dat dodáváme včetně odpovídajících SW nástrojů i správy systémů – D2T, D2D. Na kompletní portfolio výpočetní techniky zajišťujeme služby externí správy (outsourcing).
Implementujeme a spravujeme rovněž SW a HW systémy na ochranu dat před únikem či krádeží identit a celkové systémy řízení bezpečnosti. Nabízíme i bezpečnostní analýzy a audity, vypracovat pro vás můžeme nastavení správných procesů a postupů i celkovou strategii bezpečnosti organizace.

Aktivní prvky, LAN/WAN

Implementujeme, navrhujeme, spravujeme a udržujeme aktivní datovou infrastrukturu, dodáváme a servisujeme datové sítě včetně pasivní infrastruktury. Instalujeme značkové ICT systémy pro komerci, průmysl a vyžadující vysoké nároky na provoz v režimu 24/7/365, nabízíme komplexní řešení včetně pasivní infrastruktury. Na kompletní portfolio výpočetní techniky zajišťujeme služby externí správy (outsourcing).

Potýkáte se s problémem či nestandardní situací? Pojďme to společně vyřešit.

Wi-Fi návrhy, realizace, řešení

Instalujeme sofistikované Wi-Fi systémy průmyslových hal a administrativních objektů s využitím plánovacího a měřicího software, nabízíme komplexní řešení včetně pasivní infrastruktury.
Zajišťujeme mobilní Wi-Fi (www.mowifi.cz) pro vaše akce, výstavu, konferenci, festivaly – zkrátka všude tam, kde není možné připojit řešení k elektrické energii. Řešíme i nestandardní požadavky připojení přes satelitní připojení k internetu.
Potřebujete zajistit stabilní Wi-Fi připojení? Kontaktujte nás.

Externí správa IT / ICT

Smluvně zajistíme externí správu vašeho IT (outsourcing). Výhodou je pro vás smluvní garance odpovědnosti za provoz IT ze strany poskytovatele služby, kvalitativně vyšší péče o veškeré IT, vyšší operativnost a flexibilita a v neposlední řadě výrazně nižší celkové náklady na provoz IT.
Externí správa informačních technologií pokrývá veškeré požadavky na rozvoj, implementaci a podporu všeho, co se týká informačních potřeb společnosti.

Naše služby:

Datacentra, monitoring

Zajišťujeme návrhy a dodávky komplexních datových centrech a „serveroven“. Zajišťujeme instalace silnoproudých a slaboproudých technologií, rozvodů, všechny IT/ ICT systémy pro správnou funkci a připojení LAN/WAN, včetně zajištění nadnárodní konektivity (internet, privátní VPN).
Naše společnost provozuje vlastní – záložní datové centrum specificky uzpůsobené potřebám zákazníků. Postaráme se nejen o umístěná zařízení (server hosting), ale především o vás a vaše uživatele, o nastavení a vzdálenou správu přístupu (VPN), bezpečnost, chod serverů a zálohování dat.
Jsme certifikovanou společností pro správu a provoz systému Zabbix. V případě, že převezmeme vaše systémy do správy, je nasazení monitoringu nedílnou součástí základních pravidel outsourcingu. Monitorujeme:

Součástí řešení je i reporting pravidelně zasílaný odpovědným osobám.

Metalické a optické kabelové systémy

Metalické kabelové systémy umožňují maximální integraci jednotlivých slaboproudých systémů (LAN, CCTV, EZS, ACS a další) a výrazně zvyšují užitné vlastnosti objektů současně s minimalizací provozních nákladů. Námi nabízená řešení splňují díky našim zkušenostem a dlouhodobým kontaktům s předními světovými výrobci veškeré závazné normy a standardy.
Instalujeme počítačové sítě libovolného rozsahu a typu. V rámci dodávky rozvodu dodáváme i aktivní prvky dle Vaší specifikace a požadavků. Poskytujeme komplexní zajištění strukturovaných kabelových systémů od návrhu po samotnou realizaci včetně vypracování technické dokumentace. Jsme certifikovaným partnerem autorizovaným pro návrh a instalaci strukturovaných kabeláží, vhodných do obytných i komerčních objektů.
Jsme certifikovaným integrátorem mnoha značek optických sítí včetně návazností na aktivní infrastrukturu administrativních i průmyslových objektů či budov. Optické sítě využíváme tam, kde je potřeba zaručit přenos dat na delší vzdálenosti, ale i tam, kde jsou například metalické technologie limitující. Optiku využíváme nejen na páteřní rozvody, ale také kupříkladu pro kamerové systémy při požadavku na vysoké rychlosti a kapacitu přenosu či kvalitu přenášených dat.
Na metalické a optické kabelové systémy a jejich komponenty poskytujeme záruku až 25 let.

Naše služby:

Pokračovat na